17 червня 2020, 9:45

Пленарне засідання Ради 17 червня: питання порядку денного

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У середу, 17 червня, відбудеться чергове пленарне засідання третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ВРУ підтримала закон щодо ненарахування штрафів за кредитами на час карантину».

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

У цей день Верховна Рада планує розглянути у першому читанні проекти Закону «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», №2831-1 і 2831-2.

Так, у першому читанні пропонується розглянути проекти законів:

- «Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву», № 3491;

- «Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку», № 2098;

- «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця», № 2481;

- «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин», № 3318.

У другом читанні, згідно з порядком денним, планується розглянути: проект Закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель», №2280 і проект Закону «Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії», № 2386.

Крім цього, для включення до порядку денного і розгляду пропонуються проекти Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 3486 і 3486-1.

Також планується розглянути звіти трьох тимчасових слідчих комісій Верховної Ради України.

Окрім того, Верховна Рада планує включити до порядку денного ряд проектів законодавчих актів, що стосуються діяльності парламенту та народних депутатів, зокрема, внесення змін до Регламенту Верховної Ради та до Постанови "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання".

Нагадаємо, Рада схвалила план законопроектних робіт ВРУ на 2020 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати