16 червня 2020, 11:00

Рада схвалила план законопроектних робіт ВРУ на 2020 рік

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Постанову № 3662 "Про План законопроектних робіт Верховної Ради України на 2020 рік".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ прийняла законопроект щодо використання енергетичних одиниць при розрахунках за природний газ".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що ВРУ затвердила План законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік (додається) і рекомендує суб’єктам права законодавчої ініціативи першочергово здійснювати розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроектів, визначених Планом законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік (далі – План), з урахуванням встановлених у ньому строків.

Так, згідно з Постановою, Комітети ВРУ відповідно до предметів їх відання та з урахуванням Плану, мають забезпечити: складання планів-графіків робіт над законопроектами та розкладу засідань комітетів; внесення пропозицій щодо порядку денного сесії, розкладу пленарних засідань сесії та тижневого порядку денного пленарних засідань Верховної Ради України; своєчасність опрацювання і надання народним депутатам України законопроектів, супровідних документів, аналітичних і довідкових матеріалів до них, а також повноту та обґрунтованість висновків щодо таких законопроектів; надання додаткового обґрунтування необхідності розгляду Верховною Радою України законопроектів, не передбачених Планом, для включення їх до порядку денного.

Окрім того, комітети ВРУ за результатами виконання Плану мають опрацювати питання щодо включення до Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на наступний рік законопроектів, які не розглянуто у тому числі у зв’язку з карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Таким чином, затверджений даною Постановою План законопроектної роботи ВРУ на 2020 рік містить 878 пунктів щодо кожного з яких вказано: питання, що потребує законодавчого врегулювання (орієнтовна назва законопроекту), обґрунтування необхідності розроблення законопроекту, строки подання, суб’єкти права законодавчої ініціативи, орієнтовний головний комітет і строки внесення на розгляд.

Нагадаємо, Мінфін представив для обговорення проект стратегії відомства до 2023 року.

Прийнято Постанову «Про План законопроектних робіт Верховної Ради України на 2020 рік»

Верховна Рада України затвердила План законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік (додається) і рекомендує суб’єктам права законодавчої ініціативи першочергово здійснювати розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроектів, визначених Планом законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік (далі – План), з урахуванням встановлених у ньому строків.

Згідно з Постановою, Комітети Верховної Ради України відповідно до предметів їх відання та з урахуванням Плану, мають забезпечити: складання планів-графіків робіт над законопроектами та розкладу засідань комітетів; внесення пропозицій щодо порядку денного сесії, розкладу пленарних засідань сесії та тижневого порядку денного пленарних засідань Верховної Ради України; своєчасність опрацювання і надання народним депутатам України законопроектів, супровідних документів, аналітичних і довідкових матеріалів до них, а також повноту та обґрунтованість висновків щодо таких законопроектів; надання додаткового обґрунтування необхідності розгляду Верховною Радою України законопроектів, не передбачених Планом, для включення їх до порядку денного.

Окрім того, комітети Верховної Ради України за результатами виконання Плану мають опрацювати питання щодо включення до Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на наступний рік законопроектів, які не розглянуто у тому числі у зв’язку з карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Затверджений даною Постановою План законопроектної роботи Верховної Ради України на 2020 рік містить 878 пунктів щодо кожного з яких вказано: питання, що потребує законодавчого врегулювання (орієнтовна назва законопроекту), обґрунтування необхідності розроблення законопроекту, строки подання, суб’єкти права законодавчої ініціативи, орієнтовний головний комітет і строки внесення на розгляд.

Проект Постанови зареєстровано за №3662.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати