08 квітня 2024, 13:13

Північна Македонія планує розпочати реабілітацію українців, які постраждали під час бойових дій

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Української парламентська делегація у складі голови Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького та голови підкомітету з питань євроінтеграції Ольги Стефанишиної відвідали Північну Македонію. Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР завершило розслідування щодо керівників концерну, який торгував з ворогом навіть під час війни".

Зокрема, на зустрічі із заступницею міністра охорони здоров’я пані Майєю Манолевою учасники обговорили можливість проходження реабілітації українцями, які постраждали під час бойових дій, у медичних закладах Північної Македонії. Раніше вже був підписаний відповідний меморандум.

Заступник міністра повідомила, що зараз опрацьовується питання реабілітації українців на рівні МОЗ, Міноборони, Мінфіну та двох лікувальних закладів країни. Так, від початку повномасштабної війни понад 4,5 тис. українців були направлені за кордон на лікування та реабілітацію, переважно до країн ЄС. Тепер до цих країн може приєднатися і Північна Македонія.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати