07 жовтня 2021, 18:38

Підтримка у формі права переходу на оподаткування резидентам «Дія Сіті» не є держдопомогою,- АМКУ

Пресслужба АМКУ

6 жовтня Тимчасова Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України прийняла рішення щодо підтримки резидентів «Дія Сіті» Міністерством цифрової трансформації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За змову на торгах «Білтім» сплатить 12,1 млн грн штрафу: суд підтримав позицію АМКУ"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Зокрема, під час засідання було ухвалено рішення визнати:

  • підтримку, що надається резидентам «Дія Сіті» у формі права переходу на оподаткування (податком на прибуток на особливих умовах) такою, що не є державною допомогою;
  • підтримку, що надається у формі встановлення спеціального режиму оподаткування окремих доходів працівників та ІТ-спеціалістів - резидентів «Дія Сіті», такою, що є державною допомогою, допустимою для конкуренції.

Нагадаємо, раніше Міністерство цифрової трансформації подало до Антимонопольного комітету повідомлення про нову програму державної допомоги, що планується надавати юридичним особам  –  резидентам «Дія Сіті».

Мова йде про правовий режим, що передбачає спеціальні умови оподаткування для юридичних осіб – резидентів «Дія Сіті». Також передбачається, що IT-компанії отримають гнучкі умови працевлаштування співробітників та окремий порядок взаємодії з державними контролюючими органами.

Надавач допомоги зазначає, що в результаті реалізації програми підтримки очікується вихід вітчизняної ІТ-галузі «з тіні», збільшення кількості робочих місць, репатріювання в економіку України прибутку ІТ-компаній, який наразі надходить до інших юрисдикцій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати