06 вересня 2019, 18:00

Перейменування Генпрокуратури: експерти Ради проти

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, Ліга.Новости

У Головному науково-експертному управлінні Верховної Ради вважають перейменування Генеральної прокуратури в Офіс генпрокурора юридично необґрунтованим. Про це повідомляється у висновку експертів, які розглядали президентський законопроект про реформування прокуратури (№1032).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Експерти наводять наступні аргументи:

1. Генпрокурор - НЕ дорівнює системі прокуратури в цілому

"Якщо для позначення вищого органу в системі прокуратури України вжити термін" Офіс Генерального прокурора ", створюється враження, що всі інші структурні підрозділи та керівники цього органу мають лише функції по забезпеченню діяльності Генерального прокурора", - пояснили експерти.

2. У слова "офіс" немає нічого спільного з системою правосуддя

"На порталі української мови та культури поняття «офіс» визначається як «установа; контора, канцелярія; представництво компанії, якої-небудь фірми, підприємства; канцелярська служба, службове приміщення». Тобто, вказаний термін не має нічого спільного із сферою правосуддя та системою державних органів в Україні", - йдеться у висновку Ради.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати