24 лютого 2020, 12:29

ПДВ: зміни у положенні про реєстрацію платників

Прес-служба ДПС України

Офіс великих платників податків ДПС повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 29.01.2020 № 30 внесено зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (далі – Положення).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ПДВ: до чого призводить несвоєчасна реєстрація податкових накладних?".

Положення доповнено нормами, які визначають, що у день отримання контролюючим органом з Єдиного державного реєстру відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи (крім перетворення) або про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця або в день внесення до реєстру платників єдиного податку запису про застосування спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати ПДВ, до Реєстру вноситься відмітка "Реєстрація особи підлягає анулюванню".

Разом із такою відміткою до Реєстру вноситься підстава для анулювання реєстрації відповідно до п. 184.1 ст. 184 Податкового кодексу та дата виникнення такої підстави.

Наказ набирає чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати