01 липня 2020, 10:44

"Партнером має бути людина, яка буде вас доповнювати": все про Partners School від АПУ

Асоціація правників України

На початку літа в АПУ стартував Partners School - проєкт для обміну досвідом між різними професійними поколіннями правничого світу. В АПУ вже детально розповідали про курс - побачити його зсередини очима учасників першої серії можна тут - там на вас очікують і головні поради для (майбутніх) партнерів від Володимира Саєнко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ закликає до негайного обговорення законопроекту про судову реформу".

Так, в АПУ продовжили складати повноцінний пазл ідеальної картини практикуму - на цей раз АПУ поспілкувалися з учасниками другої серії, головним джедаєм якої став Денис Бугай, Президент Асоціації правників України, партнер VB Partners.

1ДБугай

"АПУ ініціювала дуже цікавий і корисний для юридичного ринку проєкт для партнерів, що стоять на початку свого професійного шляху чи хочуть досягти нових висот. Тут вони фактично можуть отримати особисту консультацію - почути інсайди від колег, які вже пройшли тернистий шлях і досягли вагомих результатів.

Це не лекція і не тренінг. Це дві години активного, відкритого спілкування - відповідей на десятки запитань за п'ятьма ключовими блоками:

1. Історія особистого успіху; 2. Відносини в партнерстві; 3. Внутрішні процедури в компанії: управління командою, фінанси, оптимізація робочих процесів; 4. Робота з клієнтами; 5. Маркетинг і просування бренду.

Формат, при цьому, є універсальним - тут вдало поєднуються ролі учасників і спікера. Активні ж обговорення змушують поглянути на власний досвід і досягнення з боку. При цьому, користь є абсолютно взаємною, адже ключова мета проєкту - це, безумовний обмін знаннями між партнерами. Це сприяє формуванню єдиного юрринку з єдиними стандартами, які відповідають кращим світовим практикам.

Особисто я був би щасливий, якби років 10 тому, коли ми вже мали п'ятирічний досвід роботи у власній компанії, я б мав змогу поспілкуватися з більш досвідченими партнерами. Тим паче, в такого роду відкритому, цікавому форматі. Заздрю ​​колегам, які можуть зробити це зараз".

ТОП-7 порад від Дениса Бугая

1. Партнером має  бути людина, яка буде вас доповнювати.

2. Варто не розсіювати увагу, а сфокусуватися на ключових практиках. Бутиковість - наша відповідь на конкуренцію, що постійно зростає. Головною перевагою такої стратегії є можливість займатися лише улюбленою практикою - так досягається екстрарівень експертності.

3. Варто пам’ятати, що спеціалізована компанія висуває найвищі вимоги до юриста: як до його професійності та навичок, так і до особистих якостей. 

4. Стандартизація всіх робочих процесів - одна з ключових складових успіху.

5. Правильне планування робочого часу - це до п.4, теж про ключове.

6. Сьогодні у світі невпинно зростає новий тренд - тепер купують не послуги компанії, а конкретного юриста в ній. Тому, потрібно вирощувати висококласних фахівців, зосереджувати увагу на кожному окремому кадрі.

7. І на завершення. Завжди дбайливо контролюйте витрати та дотримуйтеся золотого правила "Не наймати людину, якщо ви можете робити це самі".

Також своїми враженнями поділилися учасники другої серії проєкту Partners School.

1Сучило Артем Сучило, керівник практики нерухомості та будівництва, партнер ЮФ "Результат".

"Що для мене Partners School? Ні, в першу чергу, що мене спокусило до участі! Імена спікерів програми. Я подумав, мовляв, "Клас, це ж топи українського юрбізу!". Це можливість почути історії успіху, унікальні підходи до маркетингу, процеси в середині фірми, особливості роботи з клієнтами – це базові питання, які вирішують всі керівники юридичних фірм. 

Так, я прослухав уже двох спікерів: Володимира Саєнка та Дениса Бугая. Власні враження стали неочікуваними навіть для мене! Виявилося, що це прості, відверті люди, які готові ділитися своїми досвідом та знаннями. Та їх положення – це кропітка, щоденна робота. Тому я переконаний, що всі знання, отримані в межах Partners School, допоможуть мені досягти бажаних результатів. Врешті, вони вже дають змогу усвідомити, що в юридичному світі немає «непідкорювальних» вершин. Досягти можна будь-чого, треба лише слухати найкращих, спілкуватися із ними, адже їх знання неоціненні".

1Д.Никифоров Дмитро Никифоров, партнер ЮФ Bargen. Про фішки та скелети в шкафу

"Оскільки у нашій ЮФ Bargen я відповідаю за розвиток практики  кримінального права, для мене цікаво було послухати Дениса Бугая. Він з партнерами вийшов до ТОП у практиці white-collar crime фактично з нуля, тож мій вибір був очевидний.

Формат зустрічі передбачає спілкування у невеликій групі і можливість поставити будь-яке питання. Завдання спікера - відповідати відверто і бути максимально відкритим. Звучали питання не тільки про стартовий капітал, зарплату партнера та фішки щодо пошуку клієнтів, а й про деякі скелети у шафі (в переносному, звичайно, сенсі). Ідея спрацювала - ми отримали чесні відповіді, почули про злети та падіння, про підтримку партнера, коли ти вигораєш вщент, про гроші, принципи, однак, не про факапи - протягом зустрічі Денис так і не пригадав такі випадки, хоча і сказав, що точно мало щось бути! Я вже встиг обговорити кілька ідей зі своїми партнерами, тому зустрічі partners school  мають дуже практичний характер".

На завершення другої серії оглядів проєкту Partners School, в АПУ пропонують вам сформувати власний погляд, долучившись до однієї з наступних серій. На вас чекають: керуючий партнер АО "ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" - Андрій Стельмащук і старший партнер Asters - Армен Хачатурян. Зареєструватися можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати