21 січня 2021, 13:23

Парламенту пропонують розширити повноваження інспекторів з паркування

На розгляд Верховній Раді України був поданий проєкт Закону № 4594 "Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують скасувати перенесення робочих днів у зв'язку зі святами".

Законопроєктом пропонується доповнити повноважень інспекторів з паркування для захисту інтересів осіб з інвалідністю. Ціллю та завданням поданого проекту закону є внесення змін до законодавства, які дозволять підвищити захист прав осіб з інвалідністю на паркування транспортних засобів на спеціально визначених для цього місцях.

Законопроєкт передбачає внесення змін до ч.3 ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими пропонується розширити повноваження інспекторів з паркування, надавши їм право розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з притягненням до відповідальності осіб, які залишили свої транспортні засоби на місцях, передбачених для автомобілів, якими керують водії з інвалідністю або в яких таких осіб перевозять.

Прийняття даного законопроекту, на думку, його авторів, сприятиме підвищенню захисту прав осіб з інвалідністю, забезпечить їх паркувальними місцями на спеціально відведених для цього ділянках.

Нагадаємо, Раді пропонують заборонити сексизм та притягувати за це до адмінвідповідальності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати