18 листопада 2021, 12:27

Паркування з «Київ Цифровий»: що варто знати про оплату паркування в міському застосунку

Пресслужба Київради

Зростає кількість водіїв, які оплачують погодинне паркування на муніципальних паркінгах. У листопаді оплатою погодинного паркування в міському застосунку «Київ Цифровий» уже скористалися понад 17 000 разів, що на 10% більше, ніж минулого місяця. 8 листопада сервіс паркування в застосунку оновили – додали можливість запланувати час автоматичного завершення паркування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кияни зможуть надавати пропозиції до порядку подання та розгляду електронних петицій"

Про це повідомляє пресслужба Київради.

Наразі кожне четверте паркування завершується за допомогою таймеру.

Щоб встановити час автоматичного завершення паркування, потрібно:

  1. Почати паркування в застосунку.
  2. Натиснути на позначку «годинника».
  3. Вибрати час автоматичного завершення паркування.
  4. Натиснути «Встановити час».

За 15 хвилин до автоматичного завершення застосунок надсилає попередження. Якщо плани водія змінилися, він може змінити або скинути час автоматичного завершення та завершити паркування самостійно.

Якщо водії завершують паркування самостійно, вони можуть отримувати щогодинні нагадування, щоб не забути про нього. Щоб запобігти зайвих переплат, о 22:00 застосунок завершує паркування автоматично, адже з 22:00 до 08:00 паркування на муніципальних паркінгах КП «Київтранспарксервіс» безкоштовне.

Якщо водій планує залишатися на паркінгу вночі, оновлення застосунку стане в нагоді. Водій зможе запланувати автоматичне завершення паркування наступного дня у потрібний час.

«Київ Цифровий» інтегрується з системою штрафування за неоплачене паркування. Коли водій починає паркування в застосунку, оплата відображається в системі інспектора. Перед початком паркування водій має переконатися, що номер авто в застосунку вказаний правильно, а номер паркінгу в застосунку відповідає номеру на паркувальному знаку, адже саме ці дані перевіряє інспектор.

У «Київ Цифровий» діє накопичувальна система оплати. Оплата списується за кожні 100 грн. Якщо сума менша, вона списується 1 числа наступного місяця. Оплачувати сервіс можна з банківської картки, Apple Pay або Google Pay.

Оплата паркування в міському застосунку — це офіційна оплата, що надходить у бюджет міста та спрямовується на створення комфортного та безпечного паркувального простору.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати