08 червня 2021, 19:13

Пандемія пошкодила згуртованість юридичних фірм: результати британського опитування

За результатами британського дослідження, близько половини (47%) юристів вважають, що віддалена робота під час пандемії пошкодила згуртованість їхніх фірм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє вебсайт legalfutures.

Більшість опитаних заявила, що продуктивність та мотивація залишилися незмінними або ж покращилися. Водночас третина юристів вважає, що ІТ-забезпечення під час віддаленої роботи було гіршим, ніж в офісі.

Опитування, проведене консультантами міжнародної юридичної фірми Edge International, базувалося на відгуках 927 юристів або працівників юридичних фірм у різних країнах світу. Дослідження проводилося з грудня 2020 року по лютий 2021 року.

За результатами дослідження було виявлено, що близько 30% вважають, що робота вдома покращила згуртованість їхньої юридичної фірми, а 23% заявили, що пандемія на це не вплинула. Однак 47% заявили, що згуртованість колективу дещо або значно знизилася.

Юристи відмітили, що догляд за дітьми був викликом під час пандемії і більшість (60%) адвокатів, які мають дітей, повідомили, що ситуація згубно позначилася на їхній здатності ефективно працювати.

Щодо просування по службі, то п’ята частина (20%) юристів вважає, що можливості для розвитку кар’єри погіршаться, якщо вони продовжать працювати віддалено після закінчення пандемії. Це вдвічі більше за тих, хто вважав, що вони покращаться.

Однак 81% юристів заявив, що продуктивність праці залишилася незмінною або зросла під час пандемії та 78% мають такі ж думки з приводу мотивації.

87% бажали працювати вдома від одного до чотирьох днів на тиждень, але найпопулярнішою кількістю днів для віддаленої роботи було два (у такому режимі працювали 26%). Більшість юристів (58%) зазнала суттєвих або дещо менших перебоїв, коли працювали вдома.

Висновки щодо психічного, фізичного здоров’я та добробуту були неоднозначними. Більшість вважає, що робота вдома була корисною для їхнього фізичного  (58%) та психічного (53%) стану, тоді як 27% сказали, що зазнали негативного впливу на емоційний стан.

Негативні переживання під час віддаленої роботи включали важкість зосередитися на завданнях (24%), низьку мотивацію (21%) та поганий настрій (20%).

Найпоширенішими проблемами були менші можливості отримати ідеї від колег (43%) і менші шанси на мозковий штурм (42%).

Думки розділилися щодо того, чи постраждав їхній постійний професійний розвиток через пандемію. Можливо, через високий рівень невизначеності під час пандемії більшість юристів повідомила, що лояльність до їхньої юридичної фірми-роботодавця залишилася незмінною (58%) або зросла (33%) порівняно із лише 6%, які сказали, що вона впала.

Колишній адвокат Джонатан Міддлбург, консультант Edge International, який керував дослідженням, заявив, що ця ідея виникла у нього в грудні минулого року через нестачу даних про вплив віддаленої роботи, характерної тепер вже і для юридичного сектору.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати