10 серпня 2020, 14:18

Оренда нерухомості: Раді пропонують наполовину знизити ставку ПДФО

Вісник ДФСУ

У Верховній Раді за №3928 зареєстровано законопроект, метою якого є виведення з "тіні" операцій з надання фізичними особами нерухомості в оренду, що сприятиме зменшенню податкового навантаження на доходи фізичних осіб в умовах фінансово-економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та забезпечить наповнення бюджету.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують перенести строки для оприлюднення фінзвітності та аудиторських висновків".

Зазначається, що законопроектом пропонується внести зміни до пп. 170.1.4. ст. 170 ПКУ та визначити, що доходи, зазначені у підпунктах 170.1.1 - 170.1.3 цієї статті, оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування (виплати) у половинному розмірі ставки, встановленої у п. 167.1 ст. 167 ПКУ. Тобто замість 18 % ставку ПДФО застосовувати у розмірі 9 %.

Так, прийняття цього законопроєкту сприятиме зменшенню податкового навантаження на доходи фізичних осіб в умовах фінансово-економічної кризи, викликаної пандемією COVID-19, та забезпечить виведення з "тін" операцій з надання фізичними особами нерухомості в оренду.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати