10 грудня 2020, 14:28

Опубліковано огляд судової практики Верховного Суду щодо захисту соціальних прав

Прес-служба Верховного Суду

Верховний Суд опублікував огляд судової практики Верховного Суду у спорах, що виникають із правовідносин у сфері захисту соціальних прав внутрішньо переміщених осіб та практики щодо застосування положень Європейської соціальної хартії (переглянутої) від 3 травня 1996 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Щотижневий огляд рішень Верховного Суду (з 30 листопада по 4 грудня 2020 року)".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду. 

В огляді відображено найважливіші правові висновки, які матимуть значення для формування єдності судової практики. Аналітичний матеріал висвітлює актуальну практику та правові позиції у справах щодо:

- взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи та видачі відповідної довідки;

- поновлення нарахування та виплати пенсії внутрішньо переміщеним особам;

- призначення щомісячної адресної грошової допомоги, як внутрішньо переміщеній особі, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

- призначення та нарахування інших виплат внутрішньо переміщеним особам, таких як: допомога при народженні дитини, допомога по вагітності та пологам, виплату одноразової допомоги внаслідок стійкої втрати професійної працездатності;

- застосування положень Європейської соціальної хартії (переглянутої) від 3 травня 1996 року суддями КАС ВС під час перегляду судових рішень у спорах, що виникають із пенсійних правовідносин.

Нагадаємо, ВС відступив від висновку щодо строків оскарження податкових повідомлень-рішень після адміноскарження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати