Для забезпечення прозорості використання державних коштів замовники зобов’язані оприлюднювати інформацію про укладені договори на закупівлю товарів, робіт та послуг. Це передбачено ЗУ «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 №183.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "7ААС про процедуру засвідчення та отримання копій судових рішень"
Про це повідомляє пресслужба 7ААС.
Інформація, що оприлюднюється, готується розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів і бюджету Автономної республіки Крим. Відповідно до Закону відомості, які оприлюднюються, мають бути повними, правдивими, точними.
Вимоги до змісту інформації та строки оприлюднення
Оприлюднюватись мають відомості про:
- Головного розпорядника бюджетних коштів;
- Розпорядника (одержувача) бюджетних коштів;
- Обсяги бюджетних призначень;
- Обсяги проведених видатків;
- Укладені договори;
- Стан виконання договорів.
Статтею 3 Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 №183 визначено, що оприлюднювати таку інформацію замовнику необхідно щоквартально, не пізніше ніж 35 днів після закінчення звітного періоду. Строк зберігання вищевказаної інформації у вільному доступі – 3 роки з дня оприлюднення.
Оприлюднювати інформацію відповідно до Закону №183 повинні розпорядники та одержувачі коштів державного та місцевих бюджетів, суб’єкти господарювання державної і комунальної власності, та фонди загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Інформація про використання публічних коштів розміщується на Єдиному вебпорталі публічних коштів.