27 лютого 2024, 12:08

Оплата за зберігання номерних знаків: що треба знати

Пресслужба КМДА

Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС в м. Києві є відповідальне зберігання номерних знаків. Це актуально для тих водіїв, які хочуть перезакріпити улюблені номерні знаки в подальшому за своїм іншим транспортним засобом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ запустив опитування для учасників аукціонів, конкурсів, тендерів та електронних каталогів"

Про це нагадує Головний сервісний центр МВС, повідомляє пресслужба КМДА.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 795, за номерні знаки, які перебувають на відповідальному зберіганні, здійснюється оплата. Номерні знаки, за які не внесена оплата за платне зберігання, будуть знищені в установленому порядку.

Для здійснення оплати автовласники можуть:

  • звернутись особисто або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак, та сплатити квитанцію;
  • онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Вартість платного зберігання 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Термін такого зберігання визначає особа, яка замовляє послугу. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знака.

Передача номерних знаків, які перебувають на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачена законодавством.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном 044-290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Facebook та Instagram. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація – на сайті Головного сервісного центру МВС.

Алгоритм дій при продовженні терміну зберігання номерних знаків в МВС

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати