16 липня 2021, 17:36

Оновлення ЄДРПОУ: додано вкладку "Вимоги кредиторів" до реєстраційних дій

Судова влада України

ДП "НАІС" оновило програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР). В оновленні, окрім оптимізації функціоналу реєстру та підвищення стабільності його роботи, покращено якість програмного забезпечення в частині підвищення рівнів безпеки та стабільності його функціонування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП внесе Президентові України подання про призначення дев’ятьох суддів"

Про це повідомляє портал Судової влади України. 

Реалізовано наступне:

1. Внесено зміни до деяких назв організаційно-правових форм відповідного довідника з метою приведення його у відповідність до державного класифікатора.

2. Додано вкладку "Вимоги кредиторів" до реєстраційних дій:

a. "Внесення судового рішення про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи";

b. "Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу або державного органу про відміну рішення щодо припинення юридичної особи";

c. "Внесення рішення державного органу про припинення юридичної особи в результаті ліквідації";

d. "Внесення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з її банкрутством".

3. У витяг з ЄДР до блоку «Дані про хронологію реєстраційних дій» додано підставу скасування (для реєстраційної дії "Скасування реєстраційної дії за судовим рішенням").

4 .У витяг з ЄДР про державні органи і органи місцевого самоврядування, а також в результатах безкоштовного пошуку додано відображення посади керівника відокремленого підрозділу.

5. Доопрацьовано контроль на заповнення мінімум одного символу в полях ПІБ/Найменування у разі обрання ознаки точного пошуку при формуванні платного запиту на отримання витягу з ЄДР.

6. Блок «Інформація для здійснення зв’язку» в результатах безкоштовного пошуку приведено до єдиного формату відображення даних.

7. Усунуто недолік щодо невідображення організаційно-правової форми в найменуванні відокремленого підрозділу в результатах безкоштовного пошуку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати