02 грудня 2022, 13:04

Олександра Кубракова призначили Віцепрем’єр-міністром та очільником нового міністерства

Пресслужба Мінінфраструктури

Олександр Кубраков очолить Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, яке буде створено на основі об’єднання Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку громад та територій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України, повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Прем'єр-Міністр України Денис Шмигаль зазначив, що серед сфер відповідальності очільника нового міністерства буде інфраструктура та регіональний розвиток, що дозволить більш системно підійти до планування процесу відновлення України.

"Об’єднання Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку громад та територій має на меті досягнення однієї ключової цілі – підвищення ефективності виконавчої влади в питанні управління відбудовою. Об’єднане Міністерство матиме краще розуміння загальної картини руйнувань та потреби відновлення, що своєю чергою дозволить значно покращити цифрове управління відбудовою. Це важливо для громад, які мають розуміти, що відбувається з відновленням, і мають знати, що їхня позиція буде врахована, а думка почута.Іншим важливим напрямком нашої роботи буде завершення уже розпочатих реформ в сфері будівництва", – прокоментував Олександр Кубраков.

За словами Міністра, іншими пріоритетами роботи стануть завершення реформи децентралізації та впровадження політики енергоефективності.

Щодо сфери транспорту, то буде продовжено існуючий курс на ефективне та прозоре відновлення зруйнованого, розвиток логістики для українських експортерів та пошук моделей для інвестицій в інфраструктурні проекти на залізниці, в дорожньому та портовому господарствах, а також в авіа- та поштовій галузях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати