07 липня 2021, 14:26

Олександра Егерт і Дмитро Шаповал — перші лауреати Відзнаки «За вагомий внесок у розвиток АПУ»

АПУ

Під час Президентського Прийому АПУ сталі відомі імена перших лауреатів Відзнаки «За вагомий внесок у розвиток Асоціації правників України». Ними стали Олександра Егерт, виконавча директорка АПУ (2009-2020 рр.) та Дмитро Шаповал, керуючий партнер АО Glagos.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нове правління АПУ: результати виборів"

Олександра Егерт була призначена на посаду виконавчої директорки рішенням Правління 30 листопада 2009 року.

За 11 років діяльність Асоціації набрала максимальних обертів: її лави розширилися майже до 7000 правників, Секретаріату — до 18 колег і 5 напрямів, регіональних відділень — до 23, а комітетів — до 26, загальна кількість заходів досягла кількох сотень на рік, а форумів і конференцій — майже двох десятків.

Голос спільноти Асоціації правників України став чутний у законотворчому полі, на якісний рівень вийшла міжнародна співпраця, а експертність її членів визнана й у медіа-просторі. Врешті можна впевнено стверджувати, що завдяки фундаментальному внеску Олександри Егерт вагомість Асоціації важко переоцінити, а голос правничої спільноти чутно всюди. 

У свою чергу Дмитро Шаповал є активним членом правничої спільноти, входив до складу Правничої Асамблеї упродовж 2013-2017 рр., очолював Комісію з питань членства з 2017-2019 рр., а в період із 2019 по 2021 роки був Головою Виборчої комісії АПУ. Також пан Шаповал є координатором UBA RunClub.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати