18 квітня 2023, 19:10

Офіс Генпрокурора: Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури пройдуть навчання у США

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Одним із видів співпраці правоохоронців України та США є обмін інформацією та знаннями. Про це сказав генеральний прокурор Андрій Костін під час спільного з генеральним прокурором США Мерріком Гарландом брифінгу, повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СБУ затримала доньку колишнього гауляйтера Чорнобаївки: деталі".

Серед іншого, Андрій Костін подякував Міністерству юстиції за зусилля щодо організації навчального візиту до Сполучених Штатів Америки для прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури.

"Російська війна, яка триває в Україні, вже зараз завдала жахливих наслідків для українського довкілля, природних ресурсів і громадян. Це може вплинути на здоров’я людей далеко за межами зони конфлікту та через тривалий час після його завершення. Таким чином порушуються права людини на життя та на здорове довкілля"– йдеться в повідомленні.

Андрій Костін зазначив, що також були б надзвичайно корисні подібні навчальні програми для прокурорів, які спеціалізуються на боротьбі з кіберзлочинністю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати