21 березня 2019, 12:40

ОАСК залишив без розгляду позов щодо скасування рішення про заборону пересувних цирків

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва залишив без розгляду позов щодо визнання протиправним та нечинним рішення Київської міської ради №210/3217 від 09.11.2017 р. "Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків - шапіто з тваринами на території міста Києва".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Читайте також: "Суд визнав законним рішення про заборону пересувних цирків з тваринами".

Так, до суду звернулося Приватне підприємство "Продюсерський центр "Гастролі в Україні" із позовом до Київської міської ради, в якому просив суд визнати протиправним та нечинним вказане рішення. Треті особи у справі - Департамент міського благоустрою та забезпечення природного середовища Київської міської ради, благодійна організація "Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва "Київський екологічно-культурний центр". Справа розглядалася за правилами загального адміністративного провадження.

Як зазначається, 20 березня 2019 р. ухвалою ОАСК було задоволено клопотання позивача про залишення позовної заяви без розгляду.

Нагадаємо, ОАСК призначив дату слухання справи про відсутність повноважень члена ВККС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати