03 березня 2021, 17:21

ОАСК відкрив провадження у справі щодо оскарження запроваджених Мін’юстом платних послуг в СІЗО

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відрив провадження у справі за позовом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до Міністерства юстиції України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують призначення нового голови Держкосмосу"

Про це повідомляє прес-служба ОАСК

Позивач просить суд визнати протиправним наказ Мін’юсту, яким було запроваджено експериментальний проект з надання платних послуг в слідчих ізоляторах. Зокрема, йдеться про оскарження Наказу Міністерства юстиції України від 06.05.2020 «Про затвердження Порядку проведення експериментального проекту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України» (зі змінами, внесеними 20 та 27 липня 2020 року). Серед інших вимог позову – зобов’язати відповідача виключити з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України вказаний наказ.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 18 березня 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати