15 червня 2020, 12:22

ОАСК просять визнати протиправними дії інспекторів щодо евакуації авто

Прес-служба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов щодо визнання протиправними та скасування певних пунктів положення про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу КМР, де, зокрема, йдеться про тимчасове затримання транспортних засобів у разі вчинення правопорушення та доставки їх на спеціальний майданчик.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Анонс судових засідань ВС: справи цього тижня".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Наразі позивач просить суд визнати протиправними та скасувати пункти 5.31, 5.32, 5.33 положення про Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради затвердженого відповідним розпорядженням від 19 листопада 2018 р.

Водночас суд просять визнати протиправними дії інспекторів Департаменту транспортної інфраструктури щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення та забезпечення роботи з доставлення тимчасово затриманих транспортних засобів для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, а також просить суд зобов’язати утриматися інспекторів від вчинення таких дій. 

Наразі ОАСК вирішує питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Нагадаємо, суд залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до НБУ, ПриватБанку та Мінфіну.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати