28 квітня 2020, 13:18

ОАСК просять скасувати добір на посади голови та заступника голови ДПС

Прес-служба ОАСК

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до Кабінету Міністрів України та Державної податкової служби України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін дозволив призначення голови ДПС без конкурсу".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зазначається, що позивач просить скасувати рішення Уряду та ДПС України про оголошення добору на вакантні посади Голови та заступника Голови ДПС України. Серед інших вимог позову – скасувати Умови вищевказаного добору, які опубліковані 25 квітня 2020 року на єдиному порталі вакансій Національного агентства України з питань державної служби.

На думку позивача, добір на посади очільника ДПС України та його заступника оголошено з порушенням вимог чинного законодавства України, а умови і форма добору не відповідають формальним критеріям та порушують його права і права інших потенційних учасників.

Також разом із позовом була подана заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд до набрання законної сили рішенням у справі заборонити ДПС України та Мінфіну вчиняти дії з добору на вказані вакантні посади, а саме – проводити співбесіди, вносити подання суб’єкту призначення та укладати контракт.

Так, паразі судом вирішується питання наявності правової підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, Кабмін звільнив голів ДМС, ДПС та Офісу фінконтролю Держаудитслужби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати