23 грудня 2022, 14:45

НКЦПФР: Під час війни КІФ зможуть проводити загальні збори за спрощеною процедурою

Пресслужба НКЦПФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) запроваджує очний формат проведення загальних зборів для учасників корпоративного інвестиційного фонду (КІФ), дійсний на період дії воєнного стану в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зворотний відлік розпочато: чи вдасться українським аграріям подолати виклики воєнного часу?"

Про це повідомляє пресслужба НКЦПФР.

Мова йде про збори, в яких беруть участь власники 100 відсотків голосуючих акцій КІФ. Якщо кількість таких осіб не перевищує п’яти осіб, то вони мають право провести збори за спрощеною процедурою.

Учасники, у разі зібрання в одному місці, мають право прийняти будь-яке рішення, що належить до їх компетенції і відповідає законодавству та статуту КІФ.

Схвалені рішення оформлюються у вигляді протоколу за підписом усіх учасників КІФ, які є власниками 100% голосуючих акцій.

Рішення НКЦПФР №1463 набирає чинності сьогодні, 23 грудня. Воно вносить зміни до попередніх документів регулятора (рішення №№1183, 1318) щодо особливостей проведення загальних зборів під час війни.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати