20 квітня 2022, 13:38

НКЦПФР: особливості реєстраційних дій щодо цінних паперів під час воєнного стану

Пресслужба НКПЦФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення, яким встановила процедуру особливостей здійснення Комісією реєстраційних дій стосовно емісій та у відношенні зареєстрованих випусків цінних паперів в період воєнного стану. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НКЦПФР: Загальні збори учасників КІФ мають проводитись дистанційно"

Про це повідомляє пресслужба НКПЦФР.

Тимчасово, на період дії воєнного стану, Комісія затвердила наступні особливості здійснення реєстраційних дій:

- подання до НКЦПФР заявником пакету документів здійснюється в електронній формі офіційним каналом зв’язку на електронну пошту admittance@nssmc.gov.ua ;

- кожен документ має бути окремим файлом у форматі PDF із застосуванням електронного підпису уповноваженої особи заявника, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа;

- після розгляду відповідного пакету документів, прийняте рішення НКЦПФР оформлюється в електронній формі із застосуванням кваліфікованого електронного підпису уповноваженої особи регулятора.

Така процедура розгляду документів припиняється з дня наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану на території України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати