11 вересня 2020, 10:13

Німеччина: найбільший публічний будинок Європи збанкрутував

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Один з найбільших борделів Європи «Пасха» (Paschа), розташований на Хорнштрассе в Кельні, ось-ось закриється. На 12 поверхах будівлі щодня обслуговувалося близько 1000 клієнтів. Тепер 120 повій і 60 інших працівників втратять роботу. Власник подав заяву про банкрутство.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Прийняття на роботу працівника, який зареєстрований ФОП: які особливості?».

«Неймовірно, але я віддав такий документ в районний суд. Ми збанкрутували», - повідомив Армін Лобшейд (Armin Lobscheid), власник закладу. За його словами, витрати на ведення такого «великого ліцензійного підприємства» виявилися занадто високими. Бордель, в якому працювало 60 чоловік, розташовувався в характерному 12-поверховому будинку в районі Нойренфельд. Армін Лобшейд визнав, що його компанія не приносила прибутку кілька місяців через коронавірус і обмеження, в тому числі заборону на секс-індустрію. Керівник «Пасха» розкритикував рішення політиків та їх стратегію продовження заборони.

«За допомогою банків, можливо, ми б уникли банкрутства, якби нам дали дозвіл на перезапуск бізнесу на початку наступного року. Всім відомо, що індустрія платного сексу запрацює, як тільки буде знято заборону. Замість цього у нас є ще 14-денне продовження заборони. Планування в цій ситуації неможливе», - поскаржився Армін Лобшейд Daily Express.

У характерному блакитному хмарочосі понад 100 кімнат, де працюють повії. У будівлі також є власна інфраструктура, яка включає ресторани і кафе, пральню, ремонтну майстерню, солярій, салон краси та інші послуги. Тому в компанії також працюють кухарі, послуги з прибирання та ремонту.

«Сигнал тревоги». Секс-індустрія давно вимагає скасування заборони і попереджає про наслідки постійного закриття. Однією з проблем є те, що повії працюють в цій ситуації практично нелегально, що піддає їх більшому ризику. Нещодавно в Гамбурзі та Дюссельдорфі пройшли демонстрації, під час яких учасниці протесту вимагали відкриття публічних будинків. Німецька організація, що захищає права еротичних працівників «Doña Carmen», назвала банкрутство «Passover» тривожним сигналом, повністю заборонені вони ще в десяти федеральних землях. Шість земель дозволили відкриття, але за певних умов.

Зазначу, що Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова («Слуга народу») підтримує легалізацію секс-індустрії в Україні. Вона підкреслила, що є “прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо”.

«Секс-індустрія – це одна з найстаріших, як кажуть, професій. Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, працюють в «чорній» частині спектра економіки. Вони отримують прибуток і не платять податки», – сказала вона.

На її думку, зі сфери надання інтимних послуг потрібно прибрати явища аморального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).

Нагадаємо, комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати