24 листопада 2023, 13:34

Неможливість ознайомлення з матеріалами судової справи в Е-кабінеті: яка перша причина

ЄСІТС

Які основні причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Гарантування права на судовий захист у малозначних спорах: КСУ ухвалив рішення".

В ЄСІТС поділилися першою причиною, а саме невнесення працівниками апарату суду ідентифікаційних даних користувача до автоматизованої системи документообігу суду.

Можливість дистанційного ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті надається користувачу у разі внесення судом інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або паспортні дані, або ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань учасника судового процесу в автоматизовану систему документообігу суду (статистичну картку).

Як зазначається, вказаний вище параметр є основним для отримання доступу до матеріалів судової справи в Електронному кабінеті.

У разі надсилання користувачем документів у справі за допомогою власного Електронного кабінету ідентифікаційні дані користувача вносяться до автоматизованої системи документообігу суду в автоматичному режимі.

У разі надсилання особою документів у справі в паперовій формі її ідентифікаційні дані вносяться до автоматизованої системи документообігу суду працівником суду в обов'язковому порядку. У разі відсутності в поданих документах ідентифікаційних даних учасника справи такі дані вносяться працівником суду одразу після їх отримання судом, в тому числі та за поданими учасниками справи заявами, наприклад як заява про ознайомлення з матеріалами справи в електронному вигляді (внесення реєстраційного номера облікової картки платника податків до додаткових відомостей про учасника справи та надання доступу до електронної справи).

В ЄСІТС зазначили, що розкажуть про інші причини неможливості ознайомлення з матеріалами судової справи в Електронному кабінеті.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати