19 лютого 2024, 19:05

(Не) встигнути до 30: ЮГ запускає серію подкастів з талановитими юристами

Юридична газета розпочинає серію подкастів «(Не) встигнути до 30» з талановитими юристами, які вже впливають на юридичний ринок та формують його майбутнє.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


36_20240216_194955_0035

Ідея виникла одразу після виходу в світ дослідження ЮГ TOP-30 Under 30 Lawyers, адже помітно, що ця молодь реально виділяється в юрбізнесі і їм є про що розповісти. Інший погляд на світ ЗУМЕРІВ цікавий не лише молоді, яка робить перші кроки у професії, але й керуючим партнерам міленіалам і бумерам, які бажають йти в ногу з часом.

До того ж сучасне покоління часто живе ілюзіями, що до 30 років в юрбізнесі дуже легко побудувати «успішний успіх», заробити свій перший мільйон, а можливо хтось бажає і млрд. Тому геть подібні стереотипи!!! З неба хліб не падає!

Про це і говоримо з нашими героями, які надихатимуть слухача своєю наполегливістю та рішучістю, креативом та новими підходами. Дуже хочемо, щоб ці історії відкрили реальний світ юридичної професії. І можливо хтось скаже собі: «Я також зможу!»

Перший гість — Віктор Теслюк, керуючий партнер Legalact Law Firm. Дивіться подкаст на нашому YouTube каналі за посиланням. Приємного перегляду!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати