21 березня 2020, 9:52

НБУ запропонував Уряду дозволити небанківським фінустановам надавати послуги під час карантину

Прес-служба НБУ

Національний банк звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією дозволити всім небанківським фінансовим установам надавати свої послуги під час дії введених обмежувальних заходів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Старт роботи СЕП у режимі 23/7 переноситься".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як зазначається, з 17 березня Кабінет Міністрів припинив роботу підприємств, діяльність яких передбачає приймання відвідувачів. Це обмеження не поширюється на банки та страхові компанії, однак поширюється на інші небанківські фінустанови (пункти обміну валют, фінансові компанії, кредитні спілки, ломбарди та ін.).

Сьогодні послуги з обміну валют, переказу коштів, небанківського кредитування, інші послуги небанківських фінустанов користуються значним попитом у населення. Тому Національний банк пропонує Уряду внести зміни до постанови №211 від 11 березня, дозволивши надання всіма фінансовими установами послуг під час дії обмежувальних заходів. Це дозволить забезпечити безперебійність надання фінпослуг всім громадянам.

Нагадаємо, Нацбанк тимчасово скасував тарифи на міжбанківські перекази.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати