04 травня 2021, 12:19

НБУ уточнив вимоги до абонентів системи BankID

Пресслужба НБУ

Національний банк України з метою посилення ефективності та надійності функціонування Системи BankID НБУ удосконалив нормативно-правову базу та уточнює вимоги до абонентів системи. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Тимчасове зупинення ліцензій не звільняє страховиків від виконання зобов’язань перед клієнтами, – НБУ"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Такі зміни містить постанова Правління Національного банку України від 27 квітня 2021 № 35 "Про затвердження Змін до Положення про Систему BankID Національного банку України" (далі – Постанова №35).

Система BankID сьогодні налічує 91 учасник, з них:

  • 34 банки-ідентифікатори;
  • 57 абонентів-надавачів послуг.

Зокрема, НБУ:

  • зобов’язав абонентів – ідентифікаторів здійснювати багатофакторну автентифікацію користувачів Системи BankID НБУ до моменту передачі персональних даних користувачів через систему;
  • посилив вимоги до банків стосовно передачі актуальних даних користувачів;
  • передбачив для абонентів – надавачів послуг можливість використання Системи BankID НБУ виключно для надання користувачам тих послуг, за надано дозвіл якими Радою Системи BankID НБУ;
  • розширив повноваження Ради Системи BankID НБУ в частині контролю за  дотриманням умов укладених договорів та відповідальності абонентів системи.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати