08 грудня 2021, 16:20

НБУ уточнив особливості реорганізації банку за рішенням його власників

Пресслужба НБУ

Національний банк оновив Положення про особливості реорганізації банку за рішенням його власників. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нацбанк затвердив Правила звітності учасниками ринку небанківських фінпослуг"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Змінами до Положення уточнено, що банки – учасники реорганізації мають відповідати визначеним Законом України "Про банки і банківську діяльність" і нормативно-правовими актами Національного банку вимогам щодо економічних нормативів діяльності, управління банком, а також вимогам, яким має відповідати юридична особа для отримання банківської ліцензії. Національний банк відмовить у наданні дозволу на реорганізацію банку за рішенням його власників, якщо банки – учасники реорганізації не відповідатимуть цим вимогам.

Уточнення здійснено на виконання вимог пункту 10 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення питань організації корпоративного управління в банках та інших питань функціонування банківської системи".

Такі зміни затверджені постановою Правління Національного банку України від 06 грудня 2021 року № 135 "Про внесення змін до Положення про особливості реорганізації банку за рішенням його власників" та набирають чинності з 9 грудня 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати