25 січня 2023, 16:21

НБУ: 40% банківських відділень готові надавати фінпослуги в умовах потенційного блекауту

Пресслужба НБУ

За останній місяць мережа відділень POWER BANKING зросла у понад 1,5 раза або на 640 банківських відділень. Про це повідомила пресслужба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Пом’якшено вимоги до захисту приміщень небанківських установ з незначними обсягами валютних операцій".

Так, вже 40% від загальної кількості банківських відділень (крім непрацюючих та тих, що перебувають на окупованих територіях та територіях, де ведуться/можливі бойові дії) готові надавати клієнтам фінансові послуги в умовах потенційного блекауту.

За інформацією НБУ, це 1827 банківських відділень у майже 300 населених пунктах усіх регіонів України, які додатково оснащені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку.

"Сьогодні кожен банк абсолютно чітко розуміє свою роль і відповідальність у забезпеченні безперервної роботи банківської системи в умовах енергетичного терору. Національний банк визначав за мету досягти позначки у 35% від мережі кожного з банків. Деякі банки ще наближаються до визначеного рівня, але всі разом по системі ми вже перевищили цей показник! Отже, кількість відділень POWER BANKING зростатиме й надалі", – наголосив голова НБУ Андрій Пишний.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати