23 вересня 2022, 19:09

НАЗК склало адмінпротоколи стосовно двох нардепів, які скористалися повноваженнями в особистих цілях під час війни

Пресслужба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції склало адміністративні протоколи, які стосуються конфлікту інтересів. Зокрема, стосовно двох народних депутатів, які скористалися депутатськими повноваженнями для вирішення свої особистих питань під час війни. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК відновило доступ до оновленого Антикорупційного порталу з розширеним функціоналом"

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Що порушили посадовці?

Заступник Голови НАЗК Артем Ситник склав адміністративні протоколи через виявлення ознак порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» стосовно:

  • народного депутата України Анатолія Остапенка, який скористався своїм правом на депутатське звернення та написав до голови Житомирської обласної військової адміністрації (ОВА) щодо надання його сину права пересуватись по м. Житомир і Житомирській області на власному транспорті під час комендантської години, що становило його приватний інтерес (ч. 2. ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) – вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).
  • народного депутата України Василя Петьовки, який звернувся до голови Закарпатської ОВА щодо надання права вільного пересування через державних кордон України для його сина, двоюрідного брата та батька дружини сина, що становило його приватний інтерес (ч. 2. ст. 172-7 КУпАП). 

Для того, щоби не допустити вчинення таких порушень у власній роботі та роботі вашої установи, не забудьте ознайомитися із роз’ясненнями НАЗК у базі знань.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати