06 жовтня 2021, 19:05

Написання есе на замовлення у Великобританії хочуть визнати злочином

Пропонування студентам послуги з написання есе за певну плату у Великобританії стане кримінальним злочином. В уряді заявляють, що цей крок захистить студентів від оманливих маркетингових прийомів та обману щодо надання послуг за домовленістю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розірвання шлюбу онлайн: у Великобританії запрацює Цифровий портал розлучень"

Про це повідомляє веб-сайт BBC.

Надання студентам заздалегідь написаних або виготовлених на замовлення есе, які вони представлятимуть як власні, буде визнане незаконною діяльністю. Парламентський приватний секретар прем'єр-міністра Алекс Бургарт заявив, що виготовлення есе на замовлення є абсолютно неетичною практикою.

За даними Агентства з забезпечення якості вищої освіти, що стежить за стандартами в університетах Великобританії, у державі працює понад 1000 «виробників» есе. Гарет Кроссмен з Агентства заявив, що таке рішення уряду посилає чіткий сигнал попередження тим, хто займається такою діяльністю, але сектор вищої освіти має працювати разом з урядом, щоб вивести ці недобросовісні звички з освіти та припинити існування такого бізнесу.

Опитування 2018 р. показало, що 15,7% нещодавніх випускників користувалися послугами з написання есе на замовлення. Представник прес-служби одного з британських університетів заявила: «Університети стають все більш досвідченими у вирішенні таких питань і з першого дня спілкуються про це зі студентами, щоб підкреслити можливі наслідки обману та розповісти, як цього можна уникнути». Вона додала, що університети підтримують рішення про заборону бізнесу з написання есе та кажуть, що у всіх університетах є кодекси поведінки з суворими санкціями за подання робіт, які не належать студентам.

Студенти ж вважають, що має бути більше академічної підтримки, щоб вони ніколи не відчували потреби у зверненні до осіб, котрі пишуть есе на замовлення. Національна спілка студентів заявила: «Такі приватні компанії-«виробники» есе полюють на вразливих та невпевнених студентів. Таким чином вони заробляють гроші, особливо під час пандемії».

Заборона написання та продажу есе на замовлення є однією з низки заходів, що вводяться до законопроєкту про кваліфікацію та освіту осіб, які досягнули 16-річного віку. Він також включатиме зміни до порад щодо кар’єри у школах, які мають на меті надати рівність технічній освіті та забезпечити можливість дізнатися про різні стажування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати