06 вересня 2022, 12:47

Нагороду миру від України вручено світовому лідеру у сфері музики Universal Music Group

Офіс Президента

​​Від імені Президента Володимира Зеленського вручено «Нагороду миру від України» світовому лідеру у сфері музичної індустрії – Universal Music Group (UMG) на знак визнання підтримки гуманітарних зусиль у регіоні та історичної ролі музики у сприянні миру.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» представив оновлену онлайн-платформу"

Відзнаку голові та генеральному директору UMG у Центральній Європі, очільнику німецької компанії звукозапису Deutsche Grammophon Франку Брігманну вручила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. Вручення відбулося під час спеціальної церемонії у штаб-квартирі Universal Music Belgium у Брюсселі.

«Україна вдячна Universal Music за постійну підтримку. Компанія однією з перших підтримала нашу країну та приєдналася до санкцій проти росії. З початку повномасштабного вторгнення рф Universal Music довели, що вони справжні друзі України, а сфера культури не має залишатися осторонь цієї війни», – зазначила Ольга Стефанішина.

UMG – перша музична компанія у світі, яка отримала таку нагороду.

Приймаючи відзнаку, Франк Брігманн наголосив: «Протягом історії музика слугувала маяком натхнення, надії та зцілення й допомагала принести мир тим, хто постраждав від насильства. Російське військове вторгнення в Україну зачіпає мільйони людей, які мають нагальні гуманітарні потреби – від їжі та води до житла й одягу. Universal Music, наші працівники та артисти пишаються тим, що підтримують групи, які на місцях надають життєво необхідну гуманітарну допомогу найбільш вразливим».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати