05 вересня 2022, 10:43

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» представив оновлену онлайн-платформу

Пресслужба МКІП

Минулого тижня виповнився 1 рік з початку роботи Національного проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр». До річниці створення команда проєкту презентувала оновлену версію онлайн-платформи та англомовну версію сайту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мін’юст перевірятиме ділову репутацію набувачів ЗМІ"

Про це повідомляє пресслужба МКІП.

«Безумовно, це один із найуспішніших проектів МКІП, про що красномовно говорять здобутки команди з моменту його створення. Медіаграмотність повинна стати повсякденною навичкою кожного українця. Бо від вміння якісно аналізувати, критично мислити та оцінювати ситуацію під час інформаційної війни залежить, наскільки швидко ми отримаємо перемогу над ворогом», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Окрім самого сайту, видозмінилася інтерактивна мапа. Тепер у кожній області на мапі можна знати список перевірених джерел та локальних новинних ресурсів.

Деякі регіональні ЗМІ ще проходять глибинну перевірку партнерами «Фільтра».

У новоствореному розділі «Репортер» можна ознайомитися з умовами та критеріями участі в національному шкільному конкурсі телесюжетів і подкастів та подивитися роботи переможців 2021 року.

У розділі «Медіаосвіта» фахівці проєкту зібрали безоплатні матеріали для розвитку медіаграмотності та критичного мислення: 

«У нинішніх умовах уміння фільтрувати новини тісно пов’язане з особистою безпекою людини. Медіаграмотність може в прямому сенсі врятувати життя, тому наша ціль – надати українцям усі можливості для того, щоб вони ставали стійкішими до дезінформації. Вірю, що нам це вдасться завдяки координації зусиль та підтримці наших партнерів», – зазначила керівник Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Валерія Ковтун.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати