08 лютого 2024, 15:14

Набуває чинності закон, який спрощує процедури списання військового майна

Пресслужба Міноборони

В Україні набуває чинності закон "Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" щодо спрощення процедури списання військового майна", який спрощує процедури списання військового майна. Про це повідомила пресслужба Міноборони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Приватні інвестиції, розвиток експорту та підтримка бізнесу: USAID допоможе Україні імплементувати програми".

Згідно з нормами нового закону командири військових частин отримують реальні повноваження списувати під час дії воєнного стану військове майно своїм наказом (крім зброї) вартістю за одиницю військового майна або за одним актом вартістю до 1 700 000 гривень без затверджень та погодження з посадовими особами вищих рівнів, правоохоронними органами чи спеціальним правоохоронним формуванням у складі ЗСУ.

Як зазначається, Міністерство оборони України вже завершує підготовку пропозицій підзаконних актів, які повністю реалізують норми закону. Не пізніше ніж за тиждень всі технічні питання для спрощення відповідних процедур будуть вирішені.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати