15 серпня 2022, 15:41

Набрало чинності рішення ОАСК щодо протиправності розпорядження КМДА про платні парковки

Пресслужба ОАСК

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо визнання протиправним та нечинним розпорядження КМДА від 25.06.2021 №1459 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують відсутність держзамовлення на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на магістратурі на заочній формі"

З відповідним позовом жителі столиці звернулись до Окружного адміністративного суду міста Києва у серпні 2021 року. Відповідач – Виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) .

У ході розгляду справи, Окружний адміністративний суд міста Києва дійшов до висновку, що оскаржуване розпорядження  не відповідає вимогам Податкового кодексу України та Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 258, як правовим актам вищої юридичної сили.

З огляду на вище зазначене, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та наявність підстав для їх задоволення. У своєму рішенні від 22 лютого 2022 року  суд визнав протиправним та нечинним розпорядження КМДА від 25.06.2021 №1459 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс».

Після розгляду апеляційної скарги ШААС залишив без змін рішення ОАСК. Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, рішення набрало законної сили 1 серпня 2022 року.

Частиною другою статті 265 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати