11 серпня 2022, 11:16

В ОАСК оскаржують відсутність держзамовлення на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» на магістратурі на заочній формі

Пресслужба ОАСК

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов та заяву про його забезпечення до Міністерства освіти і науки України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК відкрив провадження у справі за позовом Асоціації приватних виконавців України до Мін’юсту"

Серед вимог позову – визнати протиправним і нечинним пункт 9 розділу III Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, затвердженого наказом МОН України від 27.04.2022 р. №392, у частині, відповідно до якої прийом на навчання вступників за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня магістра за заочною формою здобуття освіти в 2022 році не проводиться.

На думку позивача, оскаржувана норма обмежує його право на безоплатне здобуття вищої освіти. В заяві про забезпечення позову він просить суд зупинити дію п.9 розділу III Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році у вказаній частині.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати