03 серпня 2015, 12:38

НАБ оголосило ще один конкурс на 18 керівних посад

РБК-Україна

Національне антикорупційне бюро України (НАБ) оголосило ще один конкурс на 18 керівних посад, зокрема співробітників управління аналітики та обробки інформації та оперативно-технічного управління. Про це сьогодні в ході брифінгу в Києві повідомила заступник начальника прес-служби Вікторія Скорикова, передає РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"Сьогодні НАБ починає, оголошує новий конкурс, набір майбутніх співробітників управління аналітики та обробки інформації. Ці особи будуть займатися збором, обробкою та аналізом інформації, яка надходить до антикорупційного бюро з метою виявлення кримінальних правопорушень, які безпосередньо підслідні Антикорупційному бюро",- сказала Скорикова.

Крім того, за словами представника НАБУ, оголошується набір на керівні посади оперативно-технічного управління, всього - 18 керівних посад.

Також, як зазначила Скорикова, до 7 серпня триває прийом документів на ще 10 керівних посад.

Всього ж, починаючи з 8 червня, з моменту створення ради громадського контролю, НАБ оголошено конкурс на 59 керівних посад, з яких 13 керівників вже обрані.

Нагадаємо, в кінці липня в НАБ призначили керівника фінансової розвідки - Управління аналітики та обробки інформації, ним став Джан Раджамі Мохаммадович.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати