31 січня 2020, 14:58

НААУ закликала Президента ініціювати закон «Про Установу бізнес-омбудсмена»

НААУ

Національна асоціація адвокатів України звернулася до Президента України Володимира Зеленського щодо необхідності врегулювання діяльності інституту бізнес-омбудсмена спеціальним законом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДПС та VISA спільно розвиватимуть безготівкову економіку в Україні".

Про це повідомляють у НААУ.

«Необхідним кроком задля посилення інституційної спроможності Ради бізнес-омбудсмена є прийняття законопроекту «Про Установу бізнес-омбудсмена», яке стане основою для розбудови ефективного механізму державно-приватного партнерства як дієвого інструменту залучення інвестицій у державний сектор економіки», – ідеться у зверненні.

У НААУ зазначили, що наявність такого закону сприятиме формуванню позитивного іміджу України як для національного, так і для іноземного бізнесу.

Також адвокати просять Зеленського внести законопроєкт до Верховної Ради України як президентську законодавчу ініціативу.

До бізнес-омбудсмена можна звернутися, якщо бізнес стикається з проблемами у відносинах з органами державної та місцевої влади, державними/підконтрольними державі компаніями, які він не спроможний вирішити самостійно.

Нагадаємо, Укравтодор розпочинає співробітництво з Bolt.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати