18 червня 2021, 13:08

На вакцини від COVID вже витратили 7,9 млрд грн, ще 2,6 млрд грн – залишаються невикористаними

Пресслужба Рахункової палати

Міністерство охорони здоров’я вже витратило на вакцинацію 7,9 млрд грн, ще 2,6 млрд грн залишаються невикористаними. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, повідомляє пресслужба РП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мешканці понад 19 тисяч сіл України не мають централізованого водопостачання, – Рахункова палата"

«До кінця червня МОЗ має використати 10,5 млрд грн на закупівлю вакцини від COVID-19. На сьогодні за бюджетною програмою уже сплачено 7,9 млрд грн, з яких 1,1 млрд грн на початку червня», - сказав Валерій Пацкан.

Він зазначив, що з цих коштів 7,8 млрд грн сплачено за закупівлю вакцини, 41 млн грн – шприців; 3,8 млн грн – розчину та 18 млн грн - контейнерів для збору медичних відходів. «За ці кошти планується закупити 38 млн доз вакцин. Середня вартість вакцини з усіма розхідними матеріалами, закладена в бюджеті, - майже 276 грн», - додав Голова Рахункової палати.

Він наголосив, що останніми тижнями намітилися позитивна динаміка у вакцинуванні населення. «Так само мають бути зміни і у використанні бюджетних коштів, передбачених на закупівлю вакцини. І важливо, щоб кошти витрачалися ефективно. Адже йдеться про життя та здоров'я українців», - додав Голова Рахункової палати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати