01 лютого 2023, 17:31

На порталі Дія доступна автоматична послуга скасування статусу ВПО

Пресслужба Мінцифри

Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку Дія. Тепер скасування статусу доступне і на порталі, повідомила в Telegram пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Митні послуги на Гіді: дайджест Мінцифри".

У міністерстві зазначили, що це дозволить скасовувати статус внутрішньо переміщеної особи швидко та зручно – як на смартфоні, так і через десктопну версію сайту.

"Ви самостійно обираєте потрібний гаджет і в декілька кліків можете скористатись послугою. Для цього потрібно: 1) авторизуватися на порталі Дія; 2) обрати послугу Скасування статусу ВПО та заповнити необхідні дані; 3) перевірити сформовану заяву та підписати її електронним підписом", – йдеться в повідомленні.

Тому тепер, зазначили в Мінцифрі, не доведеться повторно ходити до держустанов у разі помилки в заяві та протягом кількох днів чекати на рішення чиновника, адже всі заявки обробляються онлайн, а послуга працює повністю автоматично.

Скасувати статус ВПО через портал можна за посиланням.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України за підтримки "Проєкту підтримки Дія", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати