07 квітня 2020, 9:34

На час карантину змінено процедури подачі/видачі "алко" документів

Вісник ДФСУ

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 р. №530-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних послуг та строків надання цих послуг, визначених Законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як подати документи в центр зайнятості через e-mail?".

При цьому ДПС України повідомляє, що документи щодо надання адміністративних послуг, визначених Законом України від 19.12.1995 р. №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального", на час карантину приймаються виключно через поштові скриньки органів ДПС та поштою.

Водночас інформація щодо реєстрів діючих ліцензій та Єдиний державний реєстр місць зберігання оприлюднюється у розділі "Реєстри" веб-порталу ДПС. У зв’язку з цим надання оригіналів документів здійснюватиметься після закінчення карантину.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати