13 червня 2023, 15:14

МЗС запустило чат-бот для допомоги громадянам у консульських питаннях

Пресслужба МЗС

МЗС за підтримки однієї з найбільших криптовалютних бірж Європи WhiteBIT запустило чат-бот для допомоги українцям по всьому світу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розширив перелік послуг, які ветерани та їхні сім’ї можуть отримати в ЦНАПах"

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Зазначається, що чат-бот одночасно може обслуговувати кількох користувачів та надавати консультацію щодо найбільш поширених запитань: правил в'їзду до іноземної країни, оформлення тимчасового захисту, соціального забезпечення, повернення в Україну, консульських послуг.

"Враховуючи велику кількість наших громадян, які потребують допомоги МЗС за кордоном, чат-бот є важливою ініціативою, яка допоможе оптимізувати процеси та надавати нашим громадянам необхідну інформацію у декілька кліків. Ми розпочали співпрацю з WhiteBIT ще минулого року, на початку повномасштабного вторгнення РФ, і втілили низку важливих проектів для наших громадян. Ця підтримка виявилася вкрай своєчасною на тлі безпрецедентного виїзду українців за кордон внаслідок російської агресії", — зазначили в МЗС.

Отримати допомогу через чат-бот можна за посиланням.

Крім чат-бота, громадяни також можуть звернутися до call-центру за номером +38 (044) 224-57-20.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати