В Україні триває забезпечення української медичної системи альтернативними джерелами енергопостачання. Робота з підсилення лікарень ведеться у різних регіонах України, повідомила пресслужба МОЗ України.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "У МОЗ розповіли про кроки для отримання лікарняного дистанційно".
Як зазначається, на сьогодні у Житомирській області наявно 28 закладів спроможної мережі, з яких повністю автономними є 16 медзакладів (57%). Йдеться про забезпечення закладів локальним водо- та теплопостачанням, облаштуванням резервних джерел живлення та споруд цивільного захисту.
Також у МОЗ повідомили, що потреба лікарень Житомирської області у генераторах загалом закрита на 100%, а саме лікарні забезпечені 161 генератором. Також зараз є додаткова потреба в забезпеченні генератором ще одного медзакладу регіону.
"Обладнання спрацьовуватиме автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатиме напругу в мережу. Тож медзаклади зможуть повноцінно та безперебійно працювати й продовжувати надавати медпослуги пацієнтам за будь-яких умов. Для повноцінної роботи заклади охорони здоров’я мають бути забезпечені запасом пального на 120 годин роботи. Ще одним вагомим питанням є підключення генераторів до мережі, оскільки зараз в області наявно п’ять закладів охорони здоров’я, де генератори не підключені", – йдеться в повідомленні.