20 липня 2023, 16:30

МОЗ: Понад 4600 внутрішньо переміщених медиків працевлаштувалися в регіонах тимчасового проживання

Пресслужба МОЗ України

У разі працевлаштування облік робочого часу медпрацівника, який тимчасово змінив місце проживання, здійснюється у медзакладі, до якого його направлено. Далі ці дані спрямовують до медзакладу за основним місцем роботи, після чого працівник охорони здоров’я отримує заробітну плату, повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ухвалено зміни до Порядку використання коштів для потреб охорони здоров’я в межах UNITED24".

Так, на сьогодні вже 4607 внутрішньо переміщених медиків скористалися можливістю працевлаштуватися у медзакладі іншого регіону. Серед них: 2059 лікарів, 1665 фахівців (медичних сестер/братів, акушерів, фельдшерів, асистентів фармацевтів) та 883 технічні працівники.

Найбільше працевлаштованих лікарів та інших професіоналів у сфері охорони здоров’я зареєстровано у Львівській – 285, Дніпропетровській – 210, Полтавській – 144 та Запорізькій областях – 139 осіб. 

Водночас найбільше працевлаштованих медичних сестер та інших фахівців у сфері охорони здоров’я зареєстровано у Дніпропетровській – 341, Запорізькій – 206, Полтавській  – 170 та Харківській областях – 143 особи. 

У МОЗ повідомили, що за допомогою інформаційно-аналітичної системи MedData проводиться збір та узагальнення інформації щодо кадрових потреб у медзакладах кожного регіону. Визначені особи ЗОЗ подають до системи оновлену інформацію щодо кількості внутрішньо переміщених працівників сфери охорони здоров’я із розподілом їх за професійними групами (професіонали, фахівці, технічні працівники) та формою трудових відносин із закладом охорони здоров’я, а саме:

  • зараховані на основне місце роботи;
  • зараховані за сумісництвом;
  • виконують професійні обов’язки поза основним місцем роботи, але табелюються за основним місцем роботи.

Як зазначається, порядок працевлаштування в іншому закладі охорони здоров’я для внутрішньо переміщених медичних працівників такий же самий, як і в разі звичайного працевлаштування. Медик подає стандартний пакет документів, зокрема:

  • паспорт або ID-картка – документ, що засвідчує особу;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує освіту та професійну кваліфікацію (диплом, сертифікат лікаря-спеціаліста, посвідчення про кваліфікаційну категорію);
  • документ, що підтверджує професійний стаж (трудова книжка);
  • заява з проханням про прийняття на роботу.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати