24 лютого 2020, 15:42

МОН співпрацюватиме із UNIT.City

Урядовий портал

Учні, науковці та всі інші, хто вивчає інновації, отримають більше можливостей для розвитку стартапів та підприємництва в Україні. Для цього вони зможуть використовувати ресурси інноваційного парку UNIT.City. Відповідний меморандум підписала Міністр освіти і науки Ганна Новосад із СЕО компанії Домініком Піоте та керуючим партнером Костянтином Євтушенко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Укравтодор співпрацюватиме з Cengiz".

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Для нас дуже важливо розширювати коло партнерів, готових разом із нами робити реальні дії для розвитку інновацій та підприємництва серед молоді. Зараз, розпочавши роботу UNIT.City, ми отримуємо ще одного партнера для співпраці. Зі свого боку ми допомагатимемо та сприятимемо всім активностям, пов’язаним із освітньою сферою”, – зазначила Ганна Новосад.

Документ передбачає спільну організацію різних заходів. Вони мають підвищити обізнаність про сучасні інформаційні технології, підприємницьку культуру, стартап-екосистему тощо.

“Для UNIT.City дуже важливо підтримувати зв'язок з академічним середовищем і з Міністерством освіти і науки України, оскільки ми запроваджуємо новітні системи освіти, які тестуємо в рамках UNIT.City. Освіта, що базується на інноваціях та технологіях, є центром усього, що ми робимо”, - підкреслив Костянтин Євтушенко.

Партнери ділитимуться досвідом, як навчати школярів підприємництву, інноваційному мисленню та гнучким навичкам. Крім того, в межах співробітництва вони вдосконалюватимуть українське законодавство в цій сфері.

Серед інших напрямів співпраці – підтримка партнерства з міжнародними організаціями, що готові сприяти розвитку інноваційної діяльності та підприємництва в Україні.

Нагадаємо, залишки освітньої субвенції Кабмін направить на протипожежні заходи в школах.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати