13 листопада 2020, 14:14

МОН рекомендує ВНЗ проводити навчання за змішаною формою з 16 листопада

Прес-служба МОН

Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти.

Читайте також: "Оприлюднено постанову про карантин вихідного дня".

Про це йдеться в листі МОН України керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти, зазначає прес-служба МОН.

Зазначається, що керівникам закладів освіти варто враховувати положення постанови КМУ від 11 листопада 2020 р. № 1100, згідно з яким забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

У листі зазначається, що діяльність закладів вищої та фахової передвищої освіти, відповідно до законодавства, організовано на принципах автономії та самоврядування. Зважаючи на це, ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу під час дії карантинних обмежень, в тому числі про запровадження режиму дистанційного навчання, належить до компетенції колегіального органу управління закладу вищої та фахової передвищої освіти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Водночас рішення щодо навчання за дистанційною або змішаною формами, запровадження гнучкого режиму робочого часу і дистанційної роботи працівників в умовах продовження карантину, перебування осіб в гуртожитках закладів освіти та порядку їх відвідування має ухвалюватися з обов’язковим урахуванням вимог Урядових рішень щодо посилених протиепідемічних заходів та рекомендацій, які були надані Міністерством у листі від 12 жовтня 2020 року № 1/9-576 "Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання".

Нагадаємо, Уряд обіцяє підтримати бізнес під час карантину вихідного дня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати