03 грудня 2021, 19:12

Молодші юристи незадоволені кількістю годин, які доводиться витрачати на роботу

Молодші юристи незадоволені кількістю годин, які вони витрачають на роботу. До того ж жінки-юристки працюють на 100 годин більше ніж чоловіки. Дослідження медіакомпанії Thomson Reuters продемонструвало різницю поколінь у ставленні до робочого часу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

Результати опитування Thomson Reuters, проведеного цьогоріч, показують, що молодші юристи працюють найбільше годин серед представників інших вікових груп юристів, а найстарша вікова категорія працює найменше. Адвокати віком до 40 років витрачають 2250 годин на рік, що на 50 годин більше ніж адвокати у віці 40-60 років, а також на 250 годин більше ніж адвокати старше 60 років.

Тоді як 53% юристів задоволені загальною кількістю робочих годин, 17% хотіли б більше робочого часу, 30% юристів (у всіх вікових групах) хотіли б витрачати на роботу менше годин.

Юристи до 40 років в ідеалі хочуть відпрацьовувати 1500 оплачуваних годин у порівнянні з 1750 годинами, які вони відпрацьовують наразі. Юристи у віці 40-60 років хочуть більше часу приділяти неоплачуваним годинам. Юристи старше 60 років працюють 1400 оплачуваних годин, але хочуть скоротити їх до 1250 годин.

Загалом, жінки працюють 2200 годин на рік, що на 100 годин більше ніж чоловіки.

У звіті зазначено, що юридичним фірмам необхідно «налаштуватися» на постійні розбіжності між досвідом чоловіків і жінок, відмінності поколінь у ставленні до робочого часу, а також на те, як уподобання юристів розвиваються протягом їхньої кар’єри.

«Молоді спеціалісти роблять більший акцент на балансі між роботою та життям, психічному здоров’ї, відпочинку та інших видах діяльності поза роботою, ніж попередні покоління. Більшу частину професійної робочої сили становлять жінки, а оскільки чоловіки зараз теж беруть активну участь у вихованні дітей, це означає, що молоді спеціалісти частіше поєднують домашні обов’язки разом зі своєю оплачуваною роботою. Сучасні люди до 40 років також усвідомлюють, що їхнє робоче життя, ймовірно, буде набагато довшим і повільнішим, ніж у їхніх старших колег, що ще більше впливає на їхню позицію. У сукупності ці чинники спонукають молодих талантів залишити юридичні фірми», – йдеться у звіті.

Thomson Reuters опитав 1170 юристів по всьому світу. Третина відповідей припадає на Великобританію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати