09 листопада 2018, 17:46

Міжнародна федерація бухгалтерів обрала новий склад правління

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна федерація бухгалтерів (IFAC) обрала нового президента. Ним став представник Південної Кореї - доктор Ін-Кі Джу (In-Ki Joo), який з 2016 р. обіймав посаду віце-президента МФБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Як оцінити кібербезпеку компанії: рекомендації для внутрішніх аудиторів".

Так, Ін-Кі Джу - дуже впливова особа в середовищі професійних бухгалтерів. Він входив до складу ради директорів LG Electronics, працював в Інституті сертифікованих бухгалтерів південної Кореї, Корейській асоціації бухгалтерів, Конфедерації азіатсько-тихоокеанських бухгалтерів, Академічній спільності ділового адміністрування Південної Кореї та Корейській академії бізнес-етики.

Водночас віце-президентом Міжнародної федерації бухгалтерів обрано Алана Джонсона (Alan Johnson), який понад тридцять років працює у сфері обліку та аудиту. Нещодавно його також було призначено директором комітету з внутрішнього аудиту та ризиків у Департаменті міжнародного розвитку Великобританії (DFID).

Новий склад правління IFAC обирається на два роки.

Нагадаємо, Україна зміцнила позиції в рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати